امروز : 1397/10/26

فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر نوري

فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر نوري
شرکت دلتابان نوين نگر با هدف ارائه راه حل هاي جامع و خدمات تخصصي در زمينه شبکه هاي فيبر نوري مبتني بر شبکه هاي کامپيوتري و مخابراتي آمادگي خود را در زمينه هاي فوق اعلام مي نمايد.
ارائه تمامی ملزومات و راهکارهای FFTx و سرویس فیبر نوری تا منازل FTTH از کم واحد تا ظرفیتهای بالا
ترمینال و تجهیزات GPON ،ONT ONU ، OLT ، GPON Routers روتر اصلی FTTH ترمینال GPON یا FTTO GPON ONU با پورت اترنت یک فیبر مبدل FTTH و انواع اسپلیتر فیبر نوری Fiber Optic Splitter
انواع کابل فیبر نوری داخل ساختمانی و خارج ساختمانی و انواع دراپ کابل جهت مصارف FTTH
Fiber Optic Drop Cable & Fiber Optic Indoor Cable & Fiber Optic Outdoor Cable OS1 OS2 OM2 OM3 OM4

واردات و فروش مديا کانورتور و شاسي مديا کانورتور معمولي و صنعتي در انواع مالتي مد و سينگل مد تا فاصله 120 کيلومتر باسرعت هاي 100/10 و 1000/100/10 در انواع تک کر و دو کر

ENTERRISE MEDIA CONVERTER & INDUSTRIAL MEDIA CONVERTER

واردات ، ساخت و فروش انواع پيگتيل و پچ کورد فيبر نوري در انواع Single Mode OS1 , OS2 و Multi Mode OM2 , OM3 , OM4 جهت استفاده در ديتا سنترها 10G با هر متراژ و کانکتور مورد نياز از قبيلFC , DIN, E2000 , ST , SC , MTRJ , LC مطابق با استانداردهاي جهاني

PATCH CORD & PIGTAIL

واردات ، ساخت و فروش انواع پچ پنل هاي فيبر نوري قابل نصب روي رک و ديوار و انواع مفصل فيبر نوري به همراه کاست

OCDF & CLOSURE

واردات و فروش انواع مبدل فيبر نوري تکي ، دوتايي و چهارتايي از قبيل DIN/DIN , FC/SC , ST/SC , MTR/MTRJ , LC/LC

ADAPTER

مشاوره ، طراحي ، نصب و نگهداري سيستمهاي فيبر نوري

بستر سازي (کانالسازي و ساخت منحول ) بر مبناي استانداردهاي مخابرات

جوش و تست انواع کابلهاي فيبر نوري

ساخت ملزومات مربوط به نصب شبکه هاي فيبرنوري در کانالها و حوضچه ها

ساخت و مشاوره و طراحي انواع لدرهاي طرح زيمنس SIEMENS و ان اي سي NEC
25 ميليمتري و 35 ميليمتري

بازدید کننده ی عـزیــز ســلام

شما به دنبال مطلب فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر نوري وارد این صفحه شده اید .
به شما خوش آمد عرض میکنم


نوین نگر با شماره های تماس : 88934247-8 , 09331334247 و برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


کاربر جدید
اگر شما کارآفرین هستید و می خواهید با به روزترین شیوه های تبلیغات آنلاین کسب و کار خود را ارتقا بخشید ثبت نام کنید
قبلاً هم به این سایت آمده بودم
اگر قبلا ثبت نام نموده اید برای ورود به حساب کاربری خود اینجا را کلیک کنید



نظرات

توجه : نظرها و نکات مطرح شده در زیر آگهی های مربوط به بازدید کننده ها و مهمانان عزیز سایت میباشد
جنسیت



لطفاً کمی صبر کنید

آگهی های مرتبط


برای نمایش اطلاعات بیشتر بر روی خدمات شبكه کلیک کنید خدمات شبكه
ثبت شغل




روزمــره

پشتیبانی

درج آگهی رایگان , سایت معتبر روز مره

خدمات این وبسایت کاملا رایگان بوده
نیاز به راهنما دارید ؟ پشتیبانی

شما کاربر مهمان هستید ، چنانچه اعضای این سایت بپیوندید میتوانید از امکانات این سایت استفاده کنید